çanakkale amerikan kültür logo amerikan kültür ödülleri

neden amerikan kultur Programlarımız

Genel İngilizce Programlarımız

Genel İngilizce programlarında Avrupa Dil Pasaportuna uyumlu eğitim uygulanır. Dil düzeyi göstegeleri A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde toplam 6 kuru ifade eder.

Bu genel programlarda dersler, Amerikan İngilizcesi ve konuşma becerisi odaklıdır.

Avrupa Dil Pasaportu hakkında daha fazlası...

 

TESOL / TEFL ( Uluslararası İngilizce Öğretmenliği Sertifika Programı ) - INTESOL Türkiye

 

Dünyanın birçok ülkesinde ( özellikle ana dili ingilizce olmayan ) İngilizce öğretmenliği yapabilmek için ihtiyacınız olan sertifikaya Amerikan Kültür Derneği® Dil Okulları Antalya Temsilciliği'nde ve Şişli' deki genel merkezde alacağınız eğitimler ile sahip olabilirsiniz.

» Online TESOL Kursu (Yeni)

 

Amerikan Kültür Derneği® Dil Okulları ve INTESOL Worldwide Ltd.' nin ortaklaşa geliştirdiği titizlikle hazırlanmış eğitim videoları ile desteklenmiş bu TESOL Kursuna evinizden, ofisinizden, tatil yaptığınız otelden kısacası internet erişimi olan her noktadan ulaşabilir ve kursu size özel olarak atanmış olan danışmanınız rehberliğinde başarı ile tamamlayabilirsiniz. Daha fazlası...

 

T.C Milli Eğitim Bakanlığı şöyle der : "Yabancı uyruklu ya da T.C vatandaşlarından en az yüksek okul mezunu olup TESOL belgesine sahip olanlar Özel Yabancı Dil Kursları ve Özel Okullar' da İngilizce usta öğretici olarak görevlendirilirler ".

 

Evde İngilizce

Evde İngilizce programı ile ilgili daha fazla bilgi için TIKLAYINIZ »

 

 

Mesleki İngilizce Programları

Farklı meslek gruplarının farklı ihtiyaçlarına göre özel programların belirlenerek uygulandığı mesleki ingilizce dersleri, hukuk, turizm vb. alanlarda öğrencilerimizin dil yeteneklerini geliştirmektedir.

 

Sınav İngilizcesi Programları

 

  • TOEFL VE PROFICIENCY HAZIRLIK................. (B2 VE C1)
  • TOEFL VE PROFICIENCY ÖN HAZIRLIK............ (A2 VE B1)

Daha fazlası...

 

Konuşma ve İş İngilizcesi Programları

Konuşma ve İş İngilizcesi programında, özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS eğitimimizin tamamı yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce seviyesi B2 ve üzerinde olan öğrencilerimizin dahil olabileceği bu programımızın temel işlevi öğrencilerimizin yabancı dil eğitimindeki konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve buna paralel olarak pratik iş ingilizcesi eğitimi vermektir.

B2 ve üstü düzey için geçerli olan bu programda, toplantı, uluslararası yazışmalar, telefon görüşmeleri, ticaret terimleri, sunuş teknikleri gibi konular pratik konuşma dersleri ile birlikte işlenir.

 

Kurumsal Eğitim Programlarımız

 

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kuruluşunuza özel dil eğitimi için, kuruluşunuza özel programlar belirlemek kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle, dil okullarımızda, standart olan genel ingilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik eğitimler de oluşturulur.

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları' nda verilen kurumsal eğitimlerde sunulan imkanlar kısaca şöyle özetlenebilir.

  • Eğitiminizi ister okulda, ister kendi kurumunuz içinde alabilirsiniz.
  • Dilerseniz öğrencilerimizin ders devam durumu, notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir.
  • Eğitim boyunca kullanılacak tüm materyaller ( kitaplar, ses materyalleri, görüntülü materyaller ) okulumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir.
  • Yoğun gruplarda eğitim zamanları karşılıklı görüşme ile saptanabilir.
  • Öğrencilerimiz fazla mesai, hastalık gibi durumlardan kaynaklanan ders kaçırmaları okulumuz içindeki tekrar dersleri ile ÜCRETSİZ telafi edebilirler.

NASIL KATILABİLİRSİNİZ ?

 

Size en yakın temsilciliğimizin programlarını inceleyiniz. Temsilciliğimize e-posta gönderiniz ya da arayınız. Bkz. İletisim Sayfası

Web sitemizden online ön-kayıt yaptırabilirsiniz. Biz sizin için düşünür, programınızı ayarlar ve sizi ararız. Bkz. Online Ön Kayıt